07-plytka-granitna.jpg
13-brykivka-z-granity.jpg
05-granitni-pidvikonnya.jpg
04-oblucyvannya-granitom.jpg
11-vaza-granitna.jpg
12-granitni-kyli.jpg
14-podviyni-pamjatnuku.jpg
02-eksluzivnuy-pamyatnik.jpg
08-hresty-iz-granita.jpg
10-stilnitsa-gabro.jpg
06-balyasinu-granit.jpg
09-ritualni-stolu.jpg
01-shodu-granitni.jpg
03-granit-borduyr.jpg

Подвійний гранітний пам'ятник з хрестом і закритим надгробком, Хмельницький

подвійний памятник Хмельницький

Завдання полягало в тому, щоб ми виготовили пам'ятник для двох чоловік, один з яких ще живий, але в майбутньому можливо було підхоронення без руйнування елементів надгробної споруди. До того ж, одним з ключових по значущості бажань клієнта був повністю завершений вигляд пам'ятника з надгробком закритого типу.

Даний випадок в місті Хмельницький є звичайно ж далеко не першим в нашій багаторічній практиці, тому ми швидко запропонували вже давно випробуваний варіант виготовлення подвійного пам'ятника з великими надгробними плитами, знімаючи які в майбутньому, можна отримати вільне місце для підхоронення другої людини.

Стосовно верхньої частині пам'ятника, хочемо відзначити такий нюанс для всіх Вас, шановні клієнти: завжди потрібно замовляти обидві стели, ні в якому разі не залишайте виготовлення другої плити "на потім". По-перше, Ви не знайдете точно такої ж структури чорного каменю, а по-друге, виникне проблема з точним повтором дзеркальної форми давно встановленого пам'ятника (доведеться робити лекала його форми). Це головні, але далеко ще не всі труднощі, які можуть виникнути потім, скажімо так, при "доробленні" пам'ятника. Потрібно робити відразу і все, не гравіруючи по можливості лише дату смерті. В даному випадку замовник не захотів гравірувати портрети, обійшлися гравіюванням образів Ісуса і Богородиці на камені Габро.

Сам подвійний надгробний комплекс повинен був передбачати розміщення гранітного хреста по центру між стелами. Тому і форма стел повинна була бути придумана таким чином, щоб лапи хреста (кінцівки його перемички) НЕ впиралися в стели. Тому в місці, де передбачалася перемичка хреста, ми зробили вирізи на чверть кола, одну сторону стели (біля хреста) робимо рівною, а другу (зовнішню) фігурною, з вирізанням "пір'їв" - сірих, неполірованих різьблених елементів. Так ми отримуємо дві стели, відображені одна до одної дзеркально, а посередині - органічно вписаний в композицію гранітний хрест.

Вся вищеописана конструкція встановлювалася в Хмельницькому на дві гранітні тумби - довгі підставки з чорного габро. Від нижньої тумби спереду кладемо дві великі надгробні плити з сірого Покостівського граніту. Вони кладуться стик в стик одна до одної, а зверху по центру шов красиво закривається ще однією плитою з чорного граніту з заокругленим переднім торцем.

Перед безпосереднім монтажем пам'ятника була виконана бетонна площадка - заливка в землю і ще 30 см над рівнем землі, зі вставленими на кутах чорними гранітними стовпчиками. Потім торці були облицьовані сірою гранітною плиткою товщиною в 3 см - плити довгі без швів, вставлялися між стовпчиків. Пам'ятник встановлено на міському Хмельницькому кладовищі.

Акції та знижки на пам'ятники

ціна памятника з чорного габро
Ціна: 5000 грн


фігурний памятник ціна
Ціна: 6500 грн


вартість пам'ятника в формі тюльпану
Ціна: 7900 грн


ціни на памятники коростишів
Ціна: 8500 грн


купити памятник по ціні 9500 грн
Ціна: 9500 грн


ціна подвійного  памятника стели
Ціна: 9500 грн


памятник з червоним гранітом
Ціна: 12500 грн