07-plytka-granitna.jpg
13-brykivka-z-granity.jpg
05-granitni-pidvikonnya.jpg
04-oblucyvannya-granitom.jpg
11-vaza-granitna.jpg
12-granitni-kyli.jpg
14-podviyni-pamjatnuku.jpg
02-eksluzivnuy-pamyatnik.jpg
08-hresty-iz-granita.jpg
10-stilnitsa-gabro.jpg
06-balyasinu-granit.jpg
09-ritualni-stolu.jpg
01-shodu-granitni.jpg
03-granit-borduyr.jpg

Комбінований пам'ятник "Вогник біля стели", Самбір (Львівська обл.)

памятник у Самборі

Оригінальний фігурний пам'ятник з чорного габро і червоного граніту Лєзнік встановлений в місті Самбір Львівської області. Щоб витримати пропорції пам'ятника були визначені необхідні розміри плит для верхньої його частини. Вона складається з двох плит. Вертикальний обеліск з габро розмірами 130*60* 8 см має хвилясту фігурну форму і цю ж форму повторює приставлена ​​до нього стела з Лезниківського червоного граніту, яка в загальному за своєю формою нагадує вогонь, що горить біля пам'ятника. Цікаво, що між чорним обеліском і червоним вогником є ​​однаковий по всій довжині проміжок, тобто вогник повторює форму обеліска на деякій відстані...

Обидві плити стоять на двох підставках, верхня - чорна хвиляста, а та що під нею - червона. Під ними ж лежить надгробок, який простягається до ніг могили ще на 140 см.

Надгробок пам'ятника складається з двох Лезниківських надгробних плит, що мають рівні сторони по зовнішніх краях, а всередині - фігурні вирізи на кожній з плит, які разом утворюють форму краплі. Крім того за формою цих вирізів знята дуже широка фаска, яка змінює свою ширину в потрібних місцях і сходить на вузьку... Це надає пам'ятнику надприродної естетичності та витонченості.

Дві вищеописані надгробні плити лежать на чорних гранітних бордюрах, а вони в свою чергу - на піднятій над землею бетонній основі, облицьованій гранітною плиткою габро.

Ми, як фірма-виробник, пропонуємо виготовити пам'ятники з граніту в Коростишеві для замовників із Самбора, які бажають зекономити свої кошти. В нас памятники значно дешевше, тому замовляйте в нас з доставкою в Самбір і загалом по Львівській області. Якщо замовлено меморіальний комплекс, то можемо розглянути питання установкиЮ, монтажу памятника в Самборі.

Контакт

(097) 186 08 07

(066) 899 53 39 (Viber)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://kamkor.com.ua

Акції та знижки на пам'ятники

ціна памятника з чорного габро
Ціна: 5000 грн


фігурний памятник ціна
Ціна: 6500 грн


вартість пам'ятника в формі тюльпану
Ціна: 7900 грн


ціни на памятники коростишів
Ціна: 8500 грн


купити памятник по ціні 9500 грн
Ціна: 9500 грн


ціна подвійного  памятника стели
Ціна: 9500 грн


памятник з червоним гранітом
Ціна: 12500 грн


Написати нам лист