07-plytka-granitna.jpg
13-brykivka-z-granity.jpg
05-granitni-pidvikonnya.jpg
04-oblucyvannya-granitom.jpg
11-vaza-granitna.jpg
12-granitni-kyli.jpg
14-podviyni-pamjatnuku.jpg
02-eksluzivnuy-pamyatnik.jpg
08-hresty-iz-granita.jpg
10-stilnitsa-gabro.jpg
06-balyasinu-granit.jpg
09-ritualni-stolu.jpg
01-shodu-granitni.jpg
03-granit-borduyr.jpg

Напівкруглий класичний пам'ятник з сірого граніту Покостівка. Вінниця, 2019

памятник з сірого граніту в Вінниці

Для виконання даного замовлення застосовувався світло-сірий граніт Покостівського родовища. Із замовником були узгоджені всі розміри деталей пам'ятника. Монумент повинен був складатися з напівкруглої стели, тумби, проміжної підставки, бордюрів і надгробної плити. Вся конструкція пам'ятника, за словами замовника з Вінниці, повинна була ставитись на гранітну основу.

Після узгодження форми стели наші каменярі взялися за свою роботу. У верхній частині плити була вирізана форма півкола меншого радіуса, оскільки справа і зліва повинні були залишитися "плечі". У сфері спілкування каменярів форма пам'ятника так і називається: "кругла голова з плечима".

гранітний памятник в Вінниці

Під стелою розташувалася проміжна підставка, вибрана по глибині дугою по лицьовому торцю, на краях по обидва боки якої ми змонтували вазу і лампаду (також з сірого граніту).

Тумба під проміжною - основа для пам'ятника, прямокутної звичайної форми. Від неї відходять два поздовжніх бордюри квітника, що сходяться в поперечний брусок "в ногах" могили.

На бордюрах лежить товста велика надгробна плита (з цього ж каменю), що має всередині виріз під квіти у формі православного хреста. Будуть там квіти, чи декоративні камінчики - виглядатиме дуже добре!

За побажанням замовника вся конструкція гранітного пам'ятника встановлена на бетонному фундаменті, облицьованому гранітною плиткою з сірого граніту зверху, і плиткою з чорного каменю габро - з боків.

Акції та знижки на пам'ятники

ціна памятника з чорного габро
Ціна: 5000 грн


фігурний памятник ціна
Ціна: 6500 грн


вартість пам'ятника в формі тюльпану
Ціна: 7900 грн


ціни на памятники коростишів
Ціна: 8500 грн


купити памятник по ціні 9500 грн
Ціна: 9500 грн


ціна подвійного  памятника стели
Ціна: 9500 грн


памятник з червоним гранітом
Ціна: 12500 грн