07-plytka-granitna.jpg
13-brykivka-z-granity.jpg
05-granitni-pidvikonnya.jpg
04-oblucyvannya-granitom.jpg
11-vaza-granitna.jpg
12-granitni-kyli.jpg
14-podviyni-pamjatnuku.jpg
02-eksluzivnuy-pamyatnik.jpg
08-hresty-iz-granita.jpg
10-stilnitsa-gabro.jpg
06-balyasinu-granit.jpg
09-ritualni-stolu.jpg
01-shodu-granitni.jpg
03-granit-borduyr.jpg

Комплексний пам'ятник на трьох закритого типу на підвищеному фундаменті, сімейний памятник, доставка та монтаж в Миколаїв

Дорогий червоний граніт Лезнік в поєднанні з чорним габро Буки - дають просто неперевершений вигляд таким комбінованим сімейним пам'ятникам як цей! Даний комплекс можна назвати досить бюджетним, але в той же час це не зменшує його краси і розмірів, адже на фото ми бачимо дійсно хороший комплекс на двоступеневій площадці.

сімейний памятник на трьох в Миколаєві

Сам же гранітний памятник являє собою горизонтально розташовану плиту(стелу), зрізану зверху по формі центральної хвилі, а сторони скошені рівно до нижньої частини плити. Тобто довжина стели до низу зменшується. Бачимо також, що замовник відмовився від гравірування портретів на стелі, тому маємо тут тільки написи для трьох покійних, під якими наклеєні бронзові трояндочки, а посередині стели - латунний хрест.

Стела встановлена на довгу тумбу перетином 20*20 см. А щоб не здорожчувати комплекс, було прийнято рішення зробити не три надгробки, а одну - просто по центру, яка нібито для всіх - сімейна, як і стела - одна плита - значить, один надгробок. Він складається з бордюрів квітника чорного кольору і червоної надгробної плити закритого типу, що лежить зверху на цих бордюрах.

Залита монолітна бетонна площадка на потрійну могилу облицьована гранітною плиткою: зверху - Лезніковською червоною, а з боку торців - чорною з габро. Всі торці верхньої червоної плитки заполіровано. Висота першої (нижньої) ступені фундаменту - 10 см, а другої (верхньої) - 20 см.

Сімейний памятник на трьох встановлений нашими майстрами на одному з кладовищ міста Миколаїв.

Акції та знижки на пам'ятники

ціна памятника з чорного габро
Ціна: 5000 грн


фігурний памятник ціна
Ціна: 6500 грн


вартість пам'ятника в формі тюльпану
Ціна: 7900 грн


ціни на памятники коростишів
Ціна: 8500 грн


купити памятник по ціні 9500 грн
Ціна: 9500 грн


ціна подвійного  памятника стели
Ціна: 9500 грн


памятник з червоним гранітом
Ціна: 12500 грн