07-plytka-granitna.jpg
13-brykivka-z-granity.jpg
05-granitni-pidvikonnya.jpg
04-oblucyvannya-granitom.jpg
11-vaza-granitna.jpg
12-granitni-kyli.jpg
14-podviyni-pamjatnuku.jpg
02-eksluzivnuy-pamyatnik.jpg
08-hresty-iz-granita.jpg
10-stilnitsa-gabro.jpg
06-balyasinu-granit.jpg
09-ritualni-stolu.jpg
01-shodu-granitni.jpg
03-granit-borduyr.jpg

Комплексний подвійний пам'ятник з зелено-коричневим гранітом. Тернопіль, 2017

подвійний пам'ятник Тернопіль 2017

Комплексний пам'ятник на подвійну могилу замовили у нас клієнти з Тернополя. Ескіз пам'ятника для двох передбачав об'єднання в одному гранітному комплексі двох відтінків каменю - зеленого і чорного. При цьому верхня частина пам'ятника повинна була бути цікавої форми і в той же час ненав'язливою і недорогою у виконанні.

У виготовленні даного гранітного комплексу ми вирішили використовувати граніт Василівка, який має хорошу блочність (завдяки чому з блоку каменю можна вирізати великі розміри заготовок) і зеленувато-коричневими тонами.

Нижня основа подвійного пам'ятника - це викладена по периметру могили плитка з граніту Василівка товщиною 30 мм. Далі на цю плитку була виставлена зовнішня опалубка з плит (вертикально) і внутрішні стінки з дерев'яних дошок, між якими заливався бетонний фундамент. На кутах встановили фігурні балясини з чорного каменю габро.

Після того як фундамент висох, наші майстри поклали на нього зверху по обидва боки дві довгі надгробні плити з Василівського граніту зі злегка округленими кутами. Посередині подвійного пам'ятника був залишений отвір щоб могила "дихала" і можна було посадити квіти. А утворений довгий квітник вирішили зменшити за рахунок чорних надгробних плит випуклої форми, які поклали впоперек "у голови" і "у ніг" могили. Ззаду за надгробними плитами на одному рівні по висоті з ними (і перпендикулярно до них) лежить ще одна плита з зелено-коричневого каменю. На неї по обидві сторони встановлені дві чорні вази з граніту, між якими - основна тумба. На останній і змонтовані три плити, що утворюють композицію верхньої частини подвійного пам'ятника.

гранітні памятники в Тернополі

Дві вертикальні плити з габро з портретами чоловіка та жінки на кожній з них (відповідно) були вирізані у формі чверті кола дзеркально одна до одної. Однак між ними була придумана ще одна плита з кольорового граніту, також вирізана зовні чвертю, а зсередини - чвертю меншого радіуса. Ця ж внутрішня різь є і на чорній плиті зліва (де портрет жінки). Ця різка всередині на обох плитах, виконана в дзеркальному відображенні дозволила створити повітряну арку між цими плитами, під якою на тумбі поставили статуетку Божої Матері.

Наші майстри якісно втілили в камені задумку замовника і дизайнера. Ми завжди прагнемо зробити свою роботу красиво і якісно, тому хвалебні відгуки про нашу фірму все більше розходяться з вуст в уста по всіх куточках України. Звертайтеся, ми завжди готові допомогти Вам у виборі гранітного пам'ятника будь-якої складності і комплектації.

Акції та знижки на пам'ятники

ціна памятника з чорного габро
Ціна: 5000 грн


фігурний памятник ціна
Ціна: 6500 грн


вартість пам'ятника в формі тюльпану
Ціна: 7900 грн


ціни на памятники коростишів
Ціна: 8500 грн


купити памятник по ціні 9500 грн
Ціна: 9500 грн


ціна подвійного  памятника стели
Ціна: 9500 грн


памятник з червоним гранітом
Ціна: 12500 грн