07-plytka-granitna.jpg
13-brykivka-z-granity.jpg
05-granitni-pidvikonnya.jpg
04-oblucyvannya-granitom.jpg
11-vaza-granitna.jpg
12-granitni-kyli.jpg
14-podviyni-pamjatnuku.jpg
02-eksluzivnuy-pamyatnik.jpg
08-hresty-iz-granita.jpg
10-stilnitsa-gabro.jpg
06-balyasinu-granit.jpg
09-ritualni-stolu.jpg
01-shodu-granitni.jpg
03-granit-borduyr.jpg

Бюджетний комбінований пам'ятник з червоним гранітом Капустинський. Житомир, 2018

памятник в Житомирі

Для виготовлення даного пам'ятника використовувався чорний камінь габро і червоний граніт Капустинського родовища. При цьому всі деталі комплекту мають невичурні форми, а злегка закруглені грані надають строгому класичному пам'ятнику більшої м'якості при сприйнятті його зовнішнього вигляду.

У вертикальній плиті (арці) з чорного габро закруглений правий верхній кут. Взято заготовку середніх стандартних розмірів 120*60*8 см. У лівому нижньому куті ми зробили накладку з червоного каменю з плитки товщиною 2-3 см. Вона вирізана по такій формі, щоб дзеркально відбивала верхнє закруглення праворуч на арці. Так ми отримали гармонію форм різних кольорів каменю в поєднанні елементів однієї стели.

житомирський памятник на кладовищі

Арка стоїть на гранітній чорній тумбі, яка служить основою нашого пам'ятника. Від тумби відходять бордюри квітника з габро, на яких лежить поличка з червоного граніту у формі хвилі. Поличка з граніту на квітнику призначена для установки на ній вази, лампади, а також може грати роль цукерниці. В даному випадку там змонтована червона гранітна ваза.

памятники на могилу Житомир

Чому ж здавалося б такий гарний комбінований пам'ятник з червоним гранітом вважається бюджетним? Відповідь в червоному камені. Адже Капустинський граніт - це не найдорожчий граніт з червоних відтінків (найдорожчим є граніт Лєзніки). І нехай він більш крупнозернистий, але теж виглядає дуже красиво. До того ж, тут ми використовували лише дві деталі невеликої товщини - накладку на арку і поличку. Вартість цих деталей порівняно невелика, так як і гранітної вази.

Це найяскравіший приклад того, що комбіновані з червоним гранітом пам'ятники можуть бути і красивими, і недорогими. Даний монумент встановлено нашими майстрами на одному з кладовищ Житомирської області.

Акції та знижки на пам'ятники

ціна памятника з чорного габро
Ціна: 5000 грн


фігурний памятник ціна
Ціна: 6500 грн


вартість пам'ятника в формі тюльпану
Ціна: 7900 грн


ціни на памятники коростишів
Ціна: 8500 грн


купити памятник по ціні 9500 грн
Ціна: 9500 грн


ціна подвійного  памятника стели
Ціна: 9500 грн


памятник з червоним гранітом
Ціна: 12500 грн