03-granit-borduyr.jpg
01-shodu-granitni.jpg
14-podviyni-pamjatnuku.jpg
02-eksluzivnuy-pamyatnik.jpg
11-vaza-granitna.jpg
09-ritualni-stolu.jpg
10-stilnitsa-gabro.jpg
05-granitni-pidvikonnya.jpg
08-hresty-iz-granita.jpg
07-plytka-granitna.jpg
13-brykivka-z-granity.jpg
12-granitni-kyli.jpg
04-oblucyvannya-granitom.jpg
06-balyasinu-granit.jpg

Пам'ятники з граніту. Коростишів. Виготовлення ритуальних пам'ятників

Ми являємось підприємством-виробником всіх можливих виробів з граніту, габбро, лабрадориту - природного каменю українських родовищ Житомирщини. Наш каменеобробний цех знаходиться в місті Коростишів, яке вже давно стало відомим як найперше в Україні місто каменярів. Від покоління до покоління передаються знання з каменеобробки як вручну, так і на автоматичних чи напівавтоматичних станках. Із рук в руки передається майстерність, відпрацьована десятками років.

Оберіть категорію пам'ятників:

Основним видом діяльності нашої фірми є виготовлення пам'ятників з граніту найвищої якості. Різноманітні форми гранітних пам'ятників Ви зможете знайти на нашому сайті та обрати ту модель монументу, яка Вам сподобалась найбільше. В нашому ритуальному портфоліо робіт можна зустріти не тільки стандартні прості пам'ятники, але і складні меморіальні комплекси, що були виготовлені та встановлені нашими майстрами.

Ціни на пам'ятники в Коростишеві без сумніву нижчі, ніж в будь-яких інших регіонах України, адже практично всі фірми, які знаходяться за межами Житомирщини, являється саме посередниками, а не виробниками. Деякі фірми купують в нас тільки камінь, а за місцем продажу вирізають необхідні форми, деякі ж перезамовляють замовлений ним виріб у нас, купуючи готову продукцію. Для замовника переплату на одному пам'ятнику в розмірі 50-100% ми вважаємо недопустимою. Тому виходимо на Інтернет-ринок ритуальних виробів з граніту і хочемо, щоб наше підприємство "KAMKOR" знали як справжнього виробника з найнижчими цінами.

Наші роботи:


Пам'ятники з граніту ОПТОМ

Час не стоїть на місці, він змушує і нас рухатися вперед до досягнення нових вершин в нашій нелегкій каменеобробній справі.

гранітні пам'ятники Оптом Коростишів

Ми відкриваємо свій "Оптовий Склад Пам'ятників" в Коростишеві. Цей напрямок ми будемо розвивати до тієї ж планки, що і індивідуальні замовлення. У нашому цеху відкрита виробнича лінія по прямокутних заготовках, які наша фірма буде продавати оптом як деталі для ритуальних пам'ятників. У цеху фрезерування відбувається розрізання великих гранітних блоків каменю "чорний габро". Далі, в полірувальному цеху сірим заготовкам в тесаному вигляді шляхом шліфування надається чорний колір з глянцевою поверхнею.

Ми підготували деталі для пам'ятників стандартних розмірів. Це арки - плити вертикальні 100*50*8 см, 110*50*8 см, 120*60*8 см. Ці плити поліровані на площинах лицьової і задньої сторони, а також з трьох торців - два довгих і один короткий. Арки оптом купують посередники, які складають пам'ятники з габро з готових деталей, це верхня частина пам'ятника, де гравірується портрет і ПІБ покійного. Також ми нарізали тумби (підставки) розмірами 60*20*15, 60*20*20, 60*25*20, 70*20*20, 70*25*20, 70*30*20 та ін. На складі завжди є квітник - бордюри 10*8 см, які Ви можете придбати за оптовою ціною.

Наша фірма пропонує співпрацю всім регіональним представникам. Ви можете купити деталі пам'ятників оптом у нас на складі, або дати замовлення на виготовлення конкретної кількості заготовок потрібних Вам розмірів. Нескладно буде зібрати пам'ятник з наших деталей у Вас за місцем (з прямокутної арки, тумби та квітника) і продати в Вашому регіоні за хорошою для Вас ціною. Ми також можемо стати Вашим постійним постачальником, доставляючи Вам оптові партії гранітних деталей нашим транспортом. Телефонуйте, будемо раді співпраці.

З повагою, компанія "KamKor".


Гранітна плитка "Покостівка" (сіра)

В нашому цеху відкрита нова виробнича лінія порізки блоків сірого Покостівського граніту на плитку товщиною 20 і 30 мм. При виготовленні гранітної плитки на оптові замовлення діє знижка, розмір якої залежить від обсягу Вашого замовлення і уточнюється індивідуально з керівництвом нашої компанії.

плитка з граніту Покостівка оптом

Завдяки нашому обладнанню ми можемо виготовляти чималі обсяги плитки з граніту Покостівського родовища найкращої якості порізки і полірування (модульних розмірів). Звертайтеся за вказаними на сайті контактами.

Контакт

(097) 186 08 07

(066) 899 53 39 (Viber)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://kamkor.com.ua

Акції та знижки на пам'ятники

ціна памятника з чорного габро
Ціна: 5000 грн


фігурний памятник ціна
Ціна: 6500 грн


вартість пам'ятника в формі тюльпану
Ціна: 7900 грн


ціни на памятники коростишів
Ціна: 8500 грн


купити памятник по ціні 9500 грн
Ціна: 9500 грн


ціна подвійного  памятника стели
Ціна: 9500 грн


памятник з червоним гранітом
Ціна: 12500 грн


Написати нам листЗараз на сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі