07-plytka-granitna.jpg
13-brykivka-z-granity.jpg
05-granitni-pidvikonnya.jpg
04-oblucyvannya-granitom.jpg
11-vaza-granitna.jpg
12-granitni-kyli.jpg
14-podviyni-pamjatnuku.jpg
02-eksluzivnuy-pamyatnik.jpg
08-hresty-iz-granita.jpg
10-stilnitsa-gabro.jpg
06-balyasinu-granit.jpg
09-ritualni-stolu.jpg
01-shodu-granitni.jpg
03-granit-borduyr.jpg

Одинарний фігурний пам’ятник з граніту для жінки, м.Рівне

памятник з граніту Рівне

З нашого каталогу на сайті замовник вибрав форму жіночого пам'ятника, який нагадує тюльпан з листям. Монумент потрібно було виготовити з чорного граніту (габро). Нами був зроблений підрахунок вартості такого пам'ятника разом з художнім оформленням, а також послугою доставки і встановлення в місті Рівне. Після узгодження всіх розмірів деталей ми взялися за виконання роботи.

Пам'ятник невеликий і недорогий, але виглядає дуже вишукано, красиво і лаконічно (як кажуть, "нічого зайвого"). Стела розмірами 100*50*8 см, під нею розташована підставка 60*25*20 см. Спереду від підставки відходять бордюри квітника, на яких біля "голови могили" кладеться надгробна плитка "хвилька" з сірого граніту Покостівка. Основу над землею зроблено бетонними плитами (проти просідання), щоб знизити вартість монтажу. Звичайно що вглиб землі зроблена хороша армована бетонна заливка.

Форма стелы, как была сказано выше, в обществе наших местных каменотесов называется "тюльпаном с перьями" (резными элементами, что по 2 шт расположены на правом торце плиты и внизу слева). Из прямоугольной плиты вырезается эта форма по контуру, потом вырезаются сами "перья". Затем вырезанные серые плоскости на граните полируются и становятся обратно черными и блестящими как лицевая поверхность стелы.

На підставці також виконана мінімальна фаска в формі "метелик" (це коли фаска починається вузька в центрі, і від центру розширюється в обидва боки межі), що надає краси жіночому пам'ятнику. Дане різьблення теж поліроване, як і звичайна фаска на бордюрах квітника. На надгробці виконана перехідна фаска: з вузької на широку, і з широкої на вузьку.

Неможливо не звернути увагу і на якісно виконане художнє оформлення: портрет жінки на рівненському пам'ятнику разом з унікально підібраними шрифтами і трояндами, що дуже органічно вписується в загальний вигляд постаменту.

Акції та знижки на пам'ятники

ціна памятника з чорного габро
Ціна: 5000 грн


фігурний памятник ціна
Ціна: 6500 грн


вартість пам'ятника в формі тюльпану
Ціна: 7900 грн


ціни на памятники коростишів
Ціна: 8500 грн


купити памятник по ціні 9500 грн
Ціна: 9500 грн


ціна подвійного  памятника стели
Ціна: 9500 грн


памятник з червоним гранітом
Ціна: 12500 грн